ABCOM Koš​ice s.r.o.

Renovovaná technika


Rozhodli sme sa malým a stredným firmám ale aj domácim používateľom ponúknuť špičkové IT vybavenie za prijateľnú cenu. Preto sme do našej ponuky zaradili renovovanú IT techniku so zárukou od najvýznamnejších svetových výrobcov. 
Väčšina počítačov a notebookov je využívaná na kancelárske práce, účtovníctvo alebo prácu na internete. Na tieto účely nie je potrebné vždy kupovať novú techniku. Pre všetky tieto činnosti je možné bez problémov využiť renovovanú techniku. Práca s touto výpočtovou technikou je dokonca rovnako efektívna, rýchla a bezpečná, ako na novom stroji kategórie low-end.
V našej ponuke nájdete renovovanú techniku triedy A+. Čo to znamená?

Pri stolných počítačoch:

Pri notebookoch:

Triedy kvality notebookov a počítačov
Triedy kvality batérií notebookov
trieda A +

Perfektný vizuálny stav. 100% technický stav. Produkt ako nový. Viac informácií tu.

trieda NB

nová batéria    
Záruka na kapacitu 12 mesiacov

trieda Premium

Produkt nemá kozmetické vady, prípadne sú minimálne, voľným okom ľahko prehliadnuteľné (malý škrabanec na plaste,...). Ekvivalentné niekoľko-týždňovému použitiu. Displej je v 100% stave, produkt je ako nový.

trieda VD

70 - a viac min.  
 bežná práca - Internet a MS Office
Záruka na kapacitu 90 dní

trieda Standard

Displej a hardware je v 100% technickom stave, avšak notebook môže mať jemné stopy predošlého zaobchádzania, ako napríklad drobný škrabanec na plaste - vo väčšine prípadov ľahko prehliadnuteľné.

trieda DB

30 - 70min.
bežná práca - Internet a MS Office
Záruka na kapacitu 60 dní

trieda Economy +

Dobrý stav, takmer ako pri triede STANDARD. Kozmetické vady na povrchu však môžu byť viditeľnejšie a displej môže mať drobné vady (fliačik, chybné body či škrabanec).

trieda SB

15 - 30min.
bežná práca - Internet a MS Office
Záruka na kapacitu 30 dní

trieda Economy

Viditeľnejšie kozmetické vady na plastoch, prípadne na displeji. Vady ale nemajú vplyv na technický stav produktu, zariadenie je teda 100% funkčné. 

trieda BB

v notebooku je baterka ale je zlá  -  nefunkčná

Aktuálnu ponuku renovovanej techniky nájdete v našej internetovej predajni.